Po pracy i w weekend

Osiedle Leśny Zakątek stanowi sposób, by zamienić miejski gwar i trąbienie samochodów w korkach na szum drzew oraz ćwierkanie ptaków. Lokalizacja naszych mieszkań i apartamentów na sprzedaż, znajdujących u podnóża Wielkiej Czantorii w Ustroniu, miejscowości znajdującej się w województwie śląskim, perfekcyjnie nadaje się do odpoczynku i rekreacji.

Lokalizacja

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane, dzięki czemu dojazd do wszelkiego rodzaju lokalnych atrakcji jest bardzo łatwy. Nasze mieszkania i apartamenty na sprzedaż gwarantują dostęp do licznych tras spacerowych i rowerowych, które obfitują w zapierające dech w piersiach widoki. W okolicy naszych nieruchomości na sprzedaż znajdują się wyciągi narciarskie i saneczkowe. Udając się na Wielką Czantorię można skorzystać z nowoczesnej kolejki linowej, która zapewnia wygodny transport. Na szczycie góry można wejść na wieżę widokową.

Tężnia solankowa

Nieruchomości znajdujące się na naszym osiedlu sąsiadują z parkiem, w którym znajduje się niewielka tężnia solankowa. Obiekt prezentuje się bardzo estetycznie, a przy tym ma bardzo dobry wpływ na mikroklimat. Tężnia emituje duże ilości jodu, który ma bardzo korzystny wpływ na hormony tarczycy, odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie mózgu, mięśni, serca, a także nerek. Jej działanie bardzo korzystnie wpłynie na samopoczucie mieszkańców pobliskich mieszkań i apartamentów.

Ośrodek wczasowy i wypoczynkowy

Ustroń jest znanym ośrodkiem turystycznym w dolinie Wisły, odwiedzanym przez turystów z kraju i zagranicy. Nasze mieszkania i apartamenty na sprzedaż zapewniają dostęp do wszystkich atrakcji, znajdują się w zacisznym miejscu, graniczącym z lasem. Mieszkańcy nieruchomości znajdujących się na osiedlu Leśny Zakątek będą mieli bardzo łatwy dojazd do wszystkich ciekawych miejsc Beskidu Śląskiego np. Leśnego Parku Niespodzianek, a także Parku Zdrojowego z Pijalnią Wód.