Lokalizacja

Zaciszna okolica umożliwiająca kontakt z przyrodą sprawiają, że osiedle Leśny Zakątek to doskonałe miejsce do wypoczynku i spędzania czasu z rodziną. Doskonale nadają się do tego także okolice Ustronia, miejscowości położonej w województwie śląskim u podnóża Wielkiej Czantorii, obfitujące w piękne widoki i liczne atrakcje, takie jak Leśny Park Niespodzianek, Górski Park czy liczne muzea.

Trasy piesze i rowerowe

Nasze mieszkania i apartamenty na sprzedaż zapewniają bardzo dobry dostęp do tras pieszych i rowerowych. Górzyste, leśne okolice stanowią bardzo dogodne miejsce do tego typu wypraw. Nieruchomości znajdujące się na osiedlu Leśny Zakątek znajdują się na skraju lasu pełnego urokliwych widoków i ścieżek.

Wyciągi narciarskie i saneczkowe

Okolice doliny Wisły w Beskidzie Śląskim również zimą gwarantują wiele rozrywek. Osoby mieszkające w naszych mieszkaniach i apartamentach będą miały bardzo wygony dostęp do okolicznych wyciągów narciarskich i saneczkowych, a także słynnej kolejki linowej znajdującej się na Wielkiej Czantorii.

Uzdrowisko

Warto pamiętać także, że nieruchomości na sprzedaż znajdują się nieopodal uzdrowiska w Ustroniu, które stanowi jeden z największych kompleksów tego typu w Europie i oferuje zabiegi zdrowotne oraz SPA.