Opis inwestycji:

Tworząc plany realizacji naszego wyjątkowego osiedla, stawialiśmy przede wszystkim na to, aby było ono kameralne, bezpieczne oraz dawało możliwość odetchnięcia od życiowego zabiegania. W rezultacie stworzyliśmy unikalną inwestycję, której próżno szukać w innych lokalizacjach. Dlaczego?

Jest to bowiem sześć kilkupiętrowych budynków, położonych na obszarze dwóch hektarów, co jest niezwykle niewielkim zagęszczeniem, gwarantującym prywatność i komfortowe warunki. Oczywiście teren całego osiedla jest ogrodzony, dzięki czemu zapewnione jest bezpieczeństwo.

W centrum stworzyliśmy park rekreacyjny, gdzie znajduje się niewielka tężnia solankowa, tworząca przyjemny mikroklimat. Wszystkie nowe mieszkania i apartamenty posiadają taras lub balkon, a także dedykowane miejsce parkingowe.

Dodatkowym atutem naszych mieszkań i apartamentów w Ustroniu są także rygorystyczne wytyczne w zakresie izolacji termicznej podczas wznoszenia budynków z materiałów ceramicznych. Standardowo zarząd osiedla dba o pielęgnację terenów zielonych, jak również odśnieżanie.

Do pobrania:

Fakty:

  • 2007 r. rozpoczęcie budowy
  • 2009 r. pierwsi lokatorzy
  • 2014 r. zakończenie budowy 4ego bloku oraz ponad 50 sprzedanych mieszkań
  • 2016 r. rozpoczęcie ostatniej fazy inwestycji – budowy budynków 5 i 6.

Plan osiedla:

Już dziś umów się na oglądanie osiedla i dostępnych mieszkań!

tel.: +48 601 505 687

Leśny Zakątek